Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz osób niepełnosprawnych.

Znalezione obrazy dla zapytania zbiórka nakretek

Od września 2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Raciążu prowadzona jest akcja charytatywna – „Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz osób niepełnosprawnych” pod hasłem  „Pomóżmy Filipowi stanąć na nogi”.

Pamiętajmy!!!

„Robiąc tak niewiele, tak wiele pomagamy”

Znalezione obrazy dla zapytania WOLONTARIAT

Miejsce zbiórki: sala nr 2 (duża szkoła) i sala nr 11 (mała szkoła)

Szkolna Rada Wolontariatu

Od kilku lat na terenie Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu prowadzona jest akcja charytatywna – „Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz osób niepełnosprawnych”.

W ramach powyższego projektu szkoła współpracuje z Żoliborskim Stowarzyszeniem Dom - Rodzina - Człowiek z Warszawy, gdzie przekazywane są zebrane nakrętki, z których następnie pozyskiwane są środki finansowe na zakup wózków inwalidzkich.

W ostatnich miesiącach wzięliśmy także udział w akcji – „ BĄDŹ SPOKO - pomóż w zbiórce na CYBER – OKO”, prowadzonej na terenie gminy Naruszewo.

Pamiętajmy !!!

„ROBIĄC TAK NIEWIELE, TAK WIELE POMAGAMY”.

Warto podkreślić, że w akcji zbierania nakrętek oraz zużytych baterii Miejski Zespół Szkół w Raciążu współpracuje z Zespołem Szkół w Raciążu (koordynator – p. Krzysztof Poczmański).

Dziękuję uczniom i ich rodzicom za duże zaangażowanie i zachęcam do dalszej współpracy.

Koordynator: Aneta Kowalska