**********

Rok szkolny 2017/2018 Lata 2012 - 2015

Klasa sportowa

Rok szkolny 2017/2018

 




2




1




Dwumecz z Drobinem.

24.11.2017, 08.12.2017,  / Drobin /

Mecze wyjazdowe / towarzyskie / z drużyną Pegaz Drobin  rocznik 2007-2008 / w ramach doskonalenia umiejętności piłkarskich w grze z rówieśnikami oraz nawiązywanie nowych znajomości.

 

 





Uczniowie na przełomie października i listopada 2017r uczestniczyli w wyjazdach na basen do Płońska gdzie mogli się relaksować od zajęć i pobierać nauki pływania z instruktorem.

 




 

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w rozgrywkach piłki nożnej / rocznik 2007-2008 / reprezentując barwy klubu LKS BŁĘKITNI Raciąż

 

Poniżej przedstawiamy tabelę rozegranych spotkań w lidze COOZPN / Orlik / oraz klasyfikację

drużyn po rundzie jesiennej

 

Tabela wyników poszczególnych spotkań

Ciechanów – Ostrołęka: E - 1 Grupa 2 / Orlik /

Trener – Olgerd Wszałkowski

 


Lp.

Spotkanie

DATA

Wynik

Pkt

1.

 Błękitni Raciąż – Sokół II Nasielsk

08. 09.2017

7:6

3

2.

 Błękitni Raciąż – Iskra Krasne

19. 09.2017

9:2

3

3.

 Strzegowo - Błękitni Raciąż

22.09.2017

8:3

-

4.

 Błękitni Raciąż – Orzyc Chorzele

29.09.2017

3:4

-

5.

 Mazowsze Jednorożec - Błękitni Raciąż

06.10.2017

7:4

-

6.

 Błękitni Raciąż – Mławianka Mława

13.10.2017

6:7

-

7.

 Orzeł Sypniewo - Błękitni Raciąż

21.10.2017

4:7

3

 

Tabela z punktacją dla drużyn po rundzie jesiennej 2017/2018

Lp.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

ZW

RM

PO

BRAMKI

1

Mławianka Mława

6

18

6

0

0

59:14

2

Orzeł Sypniewo

7

15

5

0

2

61:30

3

Strzegowo

7

12

4

0

3

33:47

4

Orzyc Chorzele

7

10

3

1

3

32:35

5

Błękitni Raciąż

7

9

3

0

4

39:38

6

UKS SOKÓŁ II NASIELSK

7

8

2

2

3

32:41

7

Mazowsze Jednorożec

7

7

2

1

4

31:39

8

Iskra Krasne

6

0

0

0

6

18:61

 




Grupę sportową z piłki nożnej tworzą uczniowie klasy sportowej IV c oraz uczniowie z innych klas.

Wychowawca klasy IV c – p Joanna Wawrowska

Trener / nauczyciel w-f – p Olgerd Wszałkowski

Stoją od lewej:

Kacper Kamiński, Maja Kamińska – IV a, Mateusz Arceusz, Marcin Kalinowski, Kacper Mysiakowski – IV d, Adam Dunikowski, Jakub Smoliński, Nikodem Sznajder, Szymon Ambrochowicz, Wiktor Bielski,  Adam Chłopik – IV a, Alicja Cybulska – IV a, Olgerd Wszałkowski – Trener

 

W dolnym rzędzie:

Robert Przetakiewicz, Kacper Chmielewski, Bartosz Ambrochowicz, Julia Kamińska – IV a, Jakub Okrzes, Kacper Pietrzak, Mateusz Czubkowski, Bartłomiej Janiszewski – IV d, Krystian Kacprzak

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
    09-140 Raciąż
    ul. Kilińskiego 62B
  • /fax (23) 679 11 81


Galeria zdjęć