Wybory do Samorządu Ucznioskiego 2015

kandydci

Dnia 25 września 2015 roku odbyły się w naszej szkole wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego. Wybory cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Trójki klasowe pełniące w naszej szkole furekankcję

elektorską zetlumybrały się tłumnie przed drzwiami Sali nr 16, gdzie mogły oddać swoje głosy. Po krótkiej prezentacji każdego z kandydatów, elektorzy zaznaczyli swój głos na karcie i wrzucili ją do urny. Po przeliczeniu głosów wszystko stało się jasne – do obecnego składu samorządu w którym zasiadają się: Kacper Morawski, Szymon Skierkowski, Natalia Dębkowska i Aleksandra Szałkowska dołączyli:

przedstawicielka Szkoły Podstawowej:

Karolina Traczyk

oraz przedstawiciele Gimnazjum:

Kasia Obrębska, Mateusz Gizler oraz Sandra Sikorskaurns

Wybranym gratulujemy i życzymy owocnej współpracy w ramach Samorządu Uczniowskiego. Liczymy, że nowo wybrany skład wspomoże Samorząd aktywnie, a wyzwania już czekają.